Anasayfa / makaleler / Amarant Çayı Şikayet Var mı ?

Amarant Çayı Şikayet Var mı ?

Amarant Çayı Şikayet Var mı

Ürün amaranth çayı şikayetlerinizi mutlaka satın aldığınız firmalara yapınız. Satın almadığınız ve bu ürünü satan başka firmalara yaparsanız bu hukuki değildir. Çünkü o firma size bu ürünü satmamış. Satan firma sorumludur. Diyelimki satan firmanın telefonları cevap vermiyor yada şikayet edeceksi,niz ama firma belli, değil yada adres belli değil. Size bu ürünü yollayan firmanın ismini hangi kargodan bu paket size geldiyse o kargoya gidip öğrenebilir ve bu firmayı gerekli kurumlara şikayet edebilirsiniz.

Yapmanız gereken çok basit. Kargo şirketi belliyse gidin ve isminizi verin. Bana bu paketi kim yolladı dediğiniz takdirde size o yollayıcının tüm bilgilerini vermek zorundalar. Sonrasında bu şahsı istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz. Aynı ürünü internette bir ok firma satabilir. Bu gayet legal bir durumdur. Legal olmayan satın almadığınız bir yeri sırf aynı ürünü satıyor diye suçlamaktır. Bizler % 100 orjinal ürün satmaktayız ve bu orjinalliğinde garantisini vermekteyiz.

 

Amaranth Çiçeği Çayı Kullanıcıları Ne Diyor, Şikayet varmı

şikayet varmı

Ürün amarant çayı poşetini kullananlar gerçekten memnun olduklarını bizlere telefon yoluyla iletmektedir. Bu durumda bizleri gerçekten memnun etmektedir.

Aldığınız Firmaya Nasıl Ulaşırsınız

Bu durumun cevabını yukarıda belirttik. Kargoya gidip bana bu kargoyu kim yolladı öğrenmek istiyoruz demeniz yeterlidir.

Hakkında admin